Lancôme Teint Miracle rozjasňujúci make-up SPF15 01 Beige Albâtre 30 ml

Garantovaný nákup z Vivantis.sk

Na sklade • 1 variantDarček% Zľavový kód1,95 €97 % • 94 100 recenziíShop roka 2023 - VíťazĎalšie informácie

Značka
S SPF

Supet make up.

perfektny makeup

• , zakúpené v Notino

Používala som dlhu dobu Lancome teint idole ultra wear, ktorý je perfektný. No chcela som vyskusat aj tento rozňasujúci. Som velmi spokojná, keďže v poslednom čase mám suchšiu pleť. Make up sa ľahučko nanáša, plet je naozaj rozjasnená. Treba ešte zafixovať púdrom, inak sa trosku leskne. Určite odporúčam Lancome.

Značka
Vyživujúce
Spevňujúce
Zmatňujúce
S SPF

Lancôme Complexion No. 01 - Beige Albatre Foundation 30,0 ml je vhodný pre všetky typy pleti, a preto ho odporúčame. Má dobré krytie a ľahko zakryje drobné nedokonalosti aj mierne začervenanie pleti, čím jej dodá krásny a prirodzený vzhľad. Podkladová báza navyše dobre drží a bez problémov vydrží celý deň bez toho, aby sa na pleti usadzovala. Obsahuje aj extra ošetrujúce zloženie, ktoré pleť hydratuje, takže pri pravidelnom používaní vyzerá sviežejšie a jemnejšie. . Lancôme Teint Miracle Hydrating Foundation 30 ml

Na sklade • 1 variantDoplnkové služby2,7 €97 % • 13 392 recenziíShop roka 2023 - VíťazĎalšie informácie

Supet make up.

perfektny makeup

• , zakúpené v Notino

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

Ľahký